Archiwizacja
Dokumentów

Dzięki elektronicznemu zarządzaniu informacją budujesz bezpieczną, szybką i oszczędną infrastrukturę dla swoich procesów biznesowych.

ELOenterprise

Jest niezależnym od platformy, wysoko skalowalnym, ze zdolnością obsługi różnych podmiotów, wysokiej klasy rozwiązanie, które sprawdza się przede wszystkim w centrach przetwarzania danych i na portalach. Dlatego też ELOenterprise idealnie nadaję się do stosowania w dużych firmach i korporacjach. Zorientowana na usługi architektura (SOA) ELOenterprise umożliwia optymalną integrację funkcjonalności ELO ECM z charakterystycznymi dla przedsiębiorstw procesami biznesowymi.


Szczegóły

ELOffice

Jest idealnym rozwiązaniem do zarządzania dokumentami i archiwizowania w małych biurach lub na pojedynczych stanowiskach pracy. ELO wspiera optymalizację i automatyzację przepływu procesów roboczych w biurze poprzez cyfrowe zarządzanie wszystkimi dokumentami (pliki Office, poczta elektroniczna, faktury, faksy itd. ) w elastycznej i przyjaznej dla użytkownika strukturze przechowywania. Integracja z MS Office, StarfOffice, OpenOffice i Microsoft Outlook w standardzie.


Szczegóły

ELOprofessional

Jako modułowe rozwiązanie klient-serwer zostało stworzone na potrzeby średnich przedsiębiorstw. Idealnie dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa rozwiązanie ECM/DMS jest możliwe dzięki modułowej budowie ELOprofessional. Dzięki znanej systematyce przechowywania program charakteryzuje się krótkim okresem wdrożenia. Ponadto ELO można w prosty sposób integrować ze wszystkimi wykorzystywanymi w Państwa firmie aplikacjami (Microsoft, Systemy CAD czy ERP).


Szczegóły

Moduły dedykowane

Gotowe rozwiązania usprawniające i rozszerzające funkcjonalność sytemu ELO.


Szczegóły

Pomoc na telefon