ELO Highlights

ELO Highlights


ELO Analytics jest najnowocześniejszą technologią do analizy danych z systemu ELO

ELO Analytics to zaawansowane narzędzie, które zapewnia wszechstronny, cenny wgląd w dane. Połącz dane z różnych źródeł w systemie ELO i zachowaj wyraźny obraz wydajności Twojej firmy. Odblokuj pełną moc informacji w plikach, dokumentach lub wiadomościach e-mail i uzyskaj przydatne informacje z zasobów danych.

 

ELO iSearch pozwala szybko i bez wysiłku wyszukiwać informacje i dokumenty.

Witamy w aplikacji do inteligentnego wyszukiwania, która jest biegła w uzyskiwaniu właściwych danych i informacji – ELO iSearch. Wyszukaj informacje w repozytorium ELO z różnych aplikacji, w tym systemów ERP, systemów CRM i programów poczty e-mail. Jakość wyników wyszukiwania jest stale wysoka i możesz łatwo poszerzyć lub udoskonalić wyszukiwanie dzięki intuicyjnym opcjom filtrowania.

 

ELO workflow przetwarza informacje o trasie, gdzie i kiedy jest to potrzebne.

Automatyzacja procesów biznesowych za pomocą przepływów pracy pozwala łatwo podróżować w obrębie organizacji. Ma to zasadnicze znaczenie dla zapewnienia, że dokumenty i informacje o znaczeniu czasowym docierają do tych, którzy ich potrzebują, kiedy tego potrzebują. Dodaj wartość do swojej firmy, usprawniając procesy, umożliwiając szybsze zatwierdzanie wniosków i podejmowanie świadomych decyzji. Po rozpoczęciu procesu możesz wyświetlać i śledzić wszystkie działania na każdym etapie przepływu pracy.

Pomoc na telefon