Firma

Cel


Naszym głównym celem jest dostarczanie rozwiązań, które pomogą naszym klientom odnieść sukces. Jako czołowy, niezależny dostawca systemów do drukowania i kopiowania, dobieramy i oferujemy najlepsze w swojej klasie produkty, które w pełni zaspokoją potrzeby klientów.

Kompletny zakres produktów firmy Danka Polska zawiera m.in.:

  • rozwiązania dla biura takie jak: urządzenia wielofunkcyjne, faksy, kopiarki, drukarki monochromatyczne, jak i kolorowe
  • rozwiązania do profesjonalnej, masowej produkcji dokumentów, m.in.: drukarki wysokonakładowe na papier cięty oraz średnio-nakładowe na papier ciągły.

W skład naszej oferty wchodzą również urządzenia do obróbki dokumentów (np. produkcja broszur, książek, kopertowanie itp.) oraz profesjonalnego oprogramowania do personalizacji, archiwizacji, zarządzania i kontroli kosztów wydruków.

 

Oferta Danki opracowana została przez naszych profesjonalnych ekspertów, którzy pomagają klientom zrozumieć ich rzeczywiste, udokumentowane koszty. Zaproponują oni Państwu rozwiązania mające na celu zwiększenie produktywności i zmniejszenie wydatków. Zaproponują również dogodne formy finansowania inwestycji takie jak: sprzedaż gotówkowa, leasing oraz dzierżawa.

Mamy wszystko pod kontrolą, od momentu instalacji poprzez ciągłą konserwację sprzętu i dostarczanie narzędzi.

Wybór. Wygoda. Ciągłość. I właśnie, dlatego klienci na całym świecie wybierają Dankę.

Kilka słów o nas …


W trakcie bogatej historii firmy, nasi utalentowani i oddani pracownicy byli sercem każdego sukcesu.

Danka została utworzona w 1977r w Tampie na Florydzie (USA), założycielami była grupa specjalistów, których ideą było dostarczanie klientom dużego wyboru urządzeń, a także doskonałej i sprawnej obsługi serwisowej. Dzięki nabyciu w 1990 Saint Group PLC z Wielkiej Brytanii, DANKA wkroczyła na arenę międzynarodową. Początkowo działała w Europie, potem rozszerzyła swoją działalność na Kanadę i Australię. Połączenie z firmą Kodak w 1996 roku wzbogaciło firmę o nowych profesjonalistów z całego świata.
W 1998 roku z działu fotokopiarek firmy Kodak został utworzony polski oddział DANKA POLSKA i od tej chwili aktywnie powiększamy grono naszych klientów.

 

Dnia 21 grudnia 2009 r. w Warszawie – Firma Danka podpisała umowę o współpracy z Firmą Ricoh Polska. Danka stała się oficjalnym Partnerem Handlowym marki Ricoh.

 

Firma Danka dystrybuuje urządzenia biurowe marki Ricoh, jak również dostarcza gotowe rozwiązania związane z zarządzaniem drukiem, szczególnie promując segment produktów o wysokiej wydajności. W tym przedziale Danka ma olbrzymie doświadczenie oferując do tej pory rozwiązania do profesjonalnej, masowej produkcji dokumentów, m.in.: drukarki wysokonakładowe na papier cięty oraz średnio-nakładowe na papier ciągły. Wyłączna dystrybucja ma wzmocnić sprzedaż, usprawnić obsługę oraz zwiększyć zadowolenie klientów Ricoh Polska.

Dołącz do nas


Nieustannie się rozwijamy – zarówno jako firma (poprzez wprowadzanie nowych i udoskonalanie istniejących produktów), ale też jako zespół. Nasi pracownicy uczestniczą w rekrutacjach wewnętrznych, zmieniają działy i co najważniejsze: awansują! Dlatego też cały czas prowadzimy rekrutacje i zatrudniamy nowych pracowników.

 

Jeśli w tym momencie nie znalazłeś ciekawej oferty lub nie posiadamy aktualnych ofert, a chciałbyś u nas pracować, prześlij do nas swoje CV . Zachowamy je w naszej bazie i jeśli pojawi się oferta pracy zgodna z Twoim profilem zawodowym, skontaktujemy się z Tobą.

Zaufali nam

Pomoc na telefon