ELO Business Solutions

ELO Business Solutions


ELO Contracts 

Zarządzanie kontraktami z ELO pozwala zarządzać i monitorować wszystkie rodzaje umów przez cały ich cykl życia.

Każda relacja biznesowa opiera się na umowie, dlatego tym ważniejsze jest zapewnienie przejrzystych i wystandaryzowanych procesów. Cyfrowe pliki umów z ELO pozwalają śledzić terminy i terminy umów, dzięki czemu nigdy nie przegapisz kluczowych informacji ani dat. Rozwiązanie oparte jest na najlepszych praktykach w procesach związanych z umowami i można je dostosować do własnych potrzeb w zaledwie kilku prostych krokach.

Cyfrowe zarządzanie umowami z ELO to sprawdzone w praktyce rozwiązanie, które oferuje skuteczny i bezpieczny sposób zarządzania wszystkimi dokumentami umownymi. Istotne informacje i dokumenty są łatwo dostępne w centralnej lokalizacji w repozytorium ELO. Przepływy pracy ELO automatyzują i łączą procesy w jednym systemie, poprawiając współpracę między służbami i optymalizując wydajność.

ELO HR Personnel File

Cyfrowy plik personelu z ELO zapewnia bezpieczne przechowywanie danych pracowników i całkowicie kontrolowany dostęp.

Twórz elektroniczne pliki personelu i przechowuj wszystkie dokumenty w jednym bezpiecznym miejscu, niezależnie od ich formatu. Rozwiązanie biznesowe ELO HR Personnel File to uniwersalne narzędzie, które przechwytuje dane pracowników, umożliwia uruchamianie procesów HR i monitorowanie ważnych dat. System zezwoleń i technologia szyfrowania zapewniają zgodność z ochroną danych i innymi przepisami.

Zoptymalizuj swoje praktyki HR:

 •  Twórz pliki główne i uruchamiaj procesy od pierwszego dnia pracownika do ostatniego dnia pracy.
 •  Listy kontrolne zapewniają ciągły przegląd.
 •  Plik personelu cyfrowego obsługuje zgodność z normami zrównoważonego rozwoju zgodnymi z GDPR i innymi wymogami regulacyjnymi.
 •  Automatyczne powiadomienia i alerty gwarantują, że nie przegapisz żadnych ważnych terminów.

Elo Invoice

ELO zapewnia maksymalne korzyści płynące z nowoczesnego rozwiązania do przetwarzania faktur dla Twojej firmy.

Faktury są dostarczane do różnych osób w różnych działach lub nawet w różnych lokalizacjach biznesowych w organizacji. Pracownicy spędzają dużo czasu na ich przetwarzaniu. Cyfrowe zarządzanie fakturami z ELO pomaga znacznie skrócić czas, koszty, ryzyko i złożoność tego procesu. Faktury i pokwitowania są rejestrowane i klasyfikowane automatycznie, a następnie przekazywane do właściwego pracownika w przepływie pracy, co zapewnia lepszą kontrolę nad cyklem rozliczania zobowiązań i gwarantuje, że nie zostaną zapomniane faktury.

Dobre powody, dla których warto wybrać fakturę biznesową ELO:

 •  Niestandardowe rozwiązanie, które pasuje do wszystkich wymagań
 •  Zgodność z określonymi normami
 •  Umiejętność określenia poziomu automatyzacji
 •  Dodatkowe komponenty dostępne w zależności od Twoich wymagań
 •  Łatwa integracja ze wszystkimi standardowymi systemami ERP, np. SAP, Navision lub Datev

Elo Knowledge

ELO jest centralnym zasobem informacji, który pomaga organizacjom łączyć ludzi i dane.

Zdolność do dzielenia się pomysłami, wiedzą i najlepszymi praktykami jest kluczowa dla sukcesu. Dostarczanie pracownikom informacji potrzebnych do wykonywania codziennych zadań jest niezbędne, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki. Wymaga to odpowiednich narzędzi dających ludziom dostęp do wszystkich istotnych informacji, których potrzebują. Zarządzanie wiedzą z ELO to znacznie więcej niż tylko zbieranie informacji i dokumentów oraz zarządzanie nimi.

Rozwiązanie biznesowe ELO Knowledge integruje wszystkie twoje dane w inteligentną bazę wiedzy. Potężne interfejsy rozbijają lokalne zbiory danych, tworząc centralnie dostępne repozytorium informacji i wiedzy, zapewniając integrację danych między wszystkimi działami oraz unikajac tak zwanego efektu silosów danych. ELO ułatwia efektywny transfer wiedzy i pozwala zbudować mocne fundamenty dla długofalowego sukcesu.

ELO Public Sector

Przygotuj się na przyszłość. Przekształć swoje zadania administracyjne za pomocą naszego rozwiązania dla sektora publicznego.

Rozwiązanie biznesowe ELO Public Sector, rozwiązanie e-records firmy ELO, zostało zaprojektowane w celu spełnienia specjalnych wymagań stawianych przez władze publiczne w zakresie zarządzania rekordami, umożliwiając automatyzację procesów wymagających dużej ilości dokumentów, w celu zwiększenia wydajności.

Nasza sprawdzona technologia ELO zapewnia maksymalną wydajność i lepszą zgodność z polityką bezpieczeństwa informacji i wymaganiami prawnymi. Rozwiązanie zapewnia pracownikom bezpośredni dostęp do wymaganych informacji i oferuje szeroki zakres funkcji umożliwiających lepsze wsparcie codziennych zadań i procesów.

 •  Zapewnia długoterminową ochronę elektronicznych informacji w formie dokumentów. Przechowuje i przesyła pliki i dokumenty zawierające poufne dane w bezpieczny sposób.
 •  Wyeliminowanie zadań ręcznych znacznie poprawia wydajność procedury administracyjnej, usprawniając obieg dokumentów i rutynowe procesy.
 •  Bezproblemowa integracja z systemami ułatwia użytkownikowi przejście na zarządzanie zapisami elektronicznymi za pomocą ELO.
 •  Scentralizowany dostęp do wszystkich informacji między działami i lokalizacjami usprawnia współpracę, skraca czas przejścia w przenoszeniu plików i umożliwia pracownikom dostarczanie informacji na miejscu.

ELO Visitor

Inteligentniejszy sposób na przyjmowanie gości i zarządzanie ich danymi. Stwórz zwycięskie pierwsze wrażenie na swoich gościach w recepcji.

Nasze cyfrowe rozwiązanie optymalizuje proces zarządzania odwiedzającymi i zapewnia lepsze, bardziej profesjonalne wrażenia gości. Możesz kontrolować dostęp użytkowników, przetwarzać, zarządzać i analizować dane użytkowników szybko lub tworzyć niestandardowe znaczki gości i spersonalizowane ekrany powitalne. Nie tylko to, ale możesz również śledzić, kto przychodzi i wychodzi z Twojego budynku.

Usprawnij swoje przepływy pracy, przechwytując i zarządzając danymi odwiedzających za pomocą intuicyjnego narzędzia programowego. Szeroka gama funkcji oferowanych przez Business Solution ELO Visitor ma na celu zapewnienie trwałego pozytywnego wrażenia na klientach, partnerach i innych gościach. W końcu zadowoleni klienci i goście to jedna z najlepszych reklam.

Pomoc na telefon