PaperCut

PaperCut


PaperCut w pigułce

kilka skutecznych sposobów na zwiększenie istniejącej konfiguracji drukowania

 

 1. Aby widzieć więcej

  Kto wczoraj wydrukował ten 3000 stronicowy dokument?

  Natychmiast zobacz, kto drukuje, co drukuje, kiedy drukuje i na jakim urządzeniu. Zobacz centralny pulpit, dowolny z 80 gotowych raportów i archiwum dokumentów (dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał ponownie szukać odpowiedzi).

 2. Zasady drukowania

  Czy wiesz, że stażysta wydrukował 2000 stron jednostronnie?

  Twórz inteligentne reguły w celu ograniczenia zachowań użytkowników i egzekwuj rozsądne zasady drukowania.Używaj wbudowanych filtrów, aby naprawiać proste problemy, takie jak usuwanie zleceń, zachęcać do drukowania dwustronnego lub tworzyć własne niestandardowe zaawansowane mechanizmy obsługi skryptów.

 3. Druk mobilny i BYOD

  W jaki sposób mogę zezwalać pracownikom na drukowanie z dowolnego urządzenia, nad którym pracują?

  PaperCut obsługuje wieloplatformowe mobilne i drukowanie BYOD na iOS, Androida, Windows i inne przenośne urządzenia.

  Nie pozwól, aby drukowanie na urządzeniach mobilnych i BYOD stało się niepotrzebnym obciążeniem dzięki szerokiej gamie narzędzi do zarządzania drukowaniem na wszystkich urządzeniach i platformach. Pozwól swoim pracownikom drukować z łatwością i prostotą na urządzeniach, z których korzystają, na przykład za pomocą funkcji Mobility Print, Web Print, Email to Print, Google Cloud Print i iOS Printing.

 4. Bezpieczeństwo urządzeń i dokumentów

  Oświadczenia o płacach leżały na drukarce. Nie możesz ich znaleźć?

  Chroń poufne dokumenty dzięki drukarce Find-Me. Użytkownicy drukują jeden raz do globalnej kolejki wirtualnej i bezpiecznie ją zwalniają podczas korzystania z urządzenia.

  Zabezpiecz swoje urządzenia za pomocą funkcji uwierzytelniania użytkownika za pomocą ekranu dotykowego lub czytnika kart w urządzeniu wielofunkcyjnym. Dodaj dodatkową warstwę zabezpieczeń, używając znaków wodnych i podpisów cyfrowych, aby dołączyć identyfikator właściciela do każdego dokumentu.

 5. Kontrola kosztów
  Kto zapłaci za tyle druku?

  Wydrukuj saldo użytkownika wyświetlane przez PaperCut. Zacznij od śledzenia kosztów według użytkownika, działu, klienta lub niestandardowych kont współużytkowanych.

  Uzyskaj dodatkową kontrolę, alokując przydziały drukowania dla użytkowników, działów lub klientów. Mogą śledzić swoje saldo drukowania, a gdy limit już zniknie, zniknie!

  Zaimplementuj model płatności za użycie, aby odzyskać koszty drukowania. Dla indywidualnych użytkowników płatności integruj się z popularnymi bramkami płatniczymi. Możesz też bezproblemowo rozliczać klientów, alokując koszty do klienta, projektu lub działu.

 6. Narzędzia użytkownika
  Jak pomóc użytkownikom w drukowaniu odpowiedzialnie i łatwo?

  Zachęcaj do odpowiedzialnego drukowania, dzieląc się z użytkownikami wpływem na środowisko. Środowiskowy pulpit nawigacyjny, Windows Live Tile i Environmental Widget mogą pomóc w kształtowaniu zachowania.

  Utrzymuj koszty druku i reguły widoczne dla użytkowników za pomocą narzędzia klienckiego.

  Zezwól użytkownikom na drukowanie z poziomu przeglądarki internetowej lub urządzenia mobilnego, a także bezpieczne drukowanie dokumentów przy użyciu istniejącego identyfikatora lub smartfona.

 7. Zintegrowane skanowanie Dostępne z PaperCut MF zapewnia spójne, usprawnione skanowanie użytkownika.

  „Łatwy w konfiguracji, łatwy w użyciu!”

  Powiąż akcje skanowania z użytkownikami w celu skanowania dokumentów do autoryzowanych adresów e-mail, folderów i miejsc docelowych w chmurze, aby umożliwić procesy automatyzacji procesów biznesowych. Administratorzy systemu mogą wstępnie konfigurować i wdrażać akcje skanowania użytkownika, w tym skanowanie do mnie, skanowanie do domu, skanowanie do folderów i skanowanie do magazynu w chmurze.

 8. „Co zrobię z resztą mojego popołudnia?”

  Łatwa i elastyczna konfiguracja z automatyczną synchronizacją informacji o użytkownikach i grupach ze źródła takiego jak Windows Active Directory.

  Jedna licencja obejmuje wszystkie systemy operacyjne z nieograniczoną liczbą serwerów. Dodaj licencje wbudowane, gdy chcesz sterować urządzeniami wielofunkcyjnymi.

  Hostuj lokalnie na własnym serwerze wydruku, w wielu lokalizacjach lub w środowiskach, w których nie ma serwera wydruku. A może potrzebujesz kombinacji wszystkich trzech, która jest trochę bardziej elastyczna.

Pomoc na telefon